Asena Bilgisayar LTD ŞTİ
Asena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Ana Sayfa Mikro Yazılım Bakım Anlaşmaları Özel Yazılımlar Faydalı Programlar Hakkımızda İletişim
Firmanıza Özel e-Fatura Dizaynı Yapılır !
Asena Bilgisayar San Tic LTD ŞTİ
Asena Bilgisayar Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi

1989 Yılında Asena Bilgisayar adı ile kurulan şahıs şirketimizin kurucusu İbrahim ERDOĞAN'dır.

1993 Yılında Şirketimiz Limited Şirket olup Asena Bilgisayar LTD ŞTİ Ünvanını almıştır.
 
Firmamız ACER, FUJITSU SIMENS, TOSHIBA Bilgisayar bayisi olup her türlü ürünü ve desteği size en iyi şartlarla sunacaktır.

Ayrıca kendi servis ortamımızda kendi isteğinize göre OEM montaj 1 yıl garantili bilgisayarlarda isteyebilirsiniz. Printer,Scanner,Fax-modem, Yedekleme Üniteleri vs.. ek ürünler konusunda yerinize teslim ve destek hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

HP ve Canon ürünlerindeki kampanyalardan özellikle bilgi alınız. Sarf malzemeler konusunda (Şerit, Disket, kartuş, toner vs..) geniş ürün kataloğumuz bulunmaktadır.

Toplu alım ve adrese teslim avantajından faydalanabilirsiniz. Yazılım konusunda MIKRO Yazılım evi Yenibosna Bölge Bayisi olan firmamız sizlere Satış, Eğitim ve Destek hizmetlerinde sizlerin yardımcısı olacaktır.

Network yani Bilgisayar Ağları (Windows, Novell, Unix ..) konusunda tecrübelerimiz sizlerindir. Her türlü yeni sistem kuruluşu veya eski sistemin yenilenme ve desteği verilmektedir. Sistemler biliyorsunuzki çevre koşulları ve kullanım yüzünden bazı hasarlara maruz kalır.

Bu tip sorunlar bilgi kayıpları ve sistemlerin ağır hasarlara maruz kalmasına sebeb olabilir.

Kullanılan programı tam tanımama , bilinçsiz kullanım veya virüs tehlikesinin göz ardı edilmesi neticesinde çok önemli olan firma bilgileriniz geri dönüşümsüz hasarlar görebilir. Bu tip durumlara karşı tedbir almak taktir edersinizki hayati önem taşır.

Bu sorumluluğu bizimle paylaşıp üzerinizdeki yükü bize atabilirsiniz. Yıllık , 6 aylık Bakım anlaşmaları yaparak cazip koşullarda bu imkandan faydalanıp işinize bilgisayar sistemlerinizin zarar vermesini engelleyebilir ve problemsiz bir çalışma sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda firmamız sizleri yeni teknolojiler konusundanda bilgilendirecektir.

Buda sizin daha hızlı ve verimli çalışmanız için gereken bir koşuldur.

Gerekli sistem yükseltmeleri veya ekler tarafınıza sunulup taktir hakkı sizlere bırakılacak ve bunu temini konusunda sizlerin kararı geçerli olacaktır.

Biliyorsunuzki teknoloji ilerledikçe gelen ürünlerin çeşitleri ve karmaşıklığı artmakta olup alınan cihazların sisteme uyumu ve teknik destek açığı büyümektedir.

Aldığınız her ürünün sizin iş şartlarınızı zora sokmayacak ve engellemeyecek şekilde sisteminize ilave edilmesi sorumluluğumuzdur. Ani problem durumunda Yazılım ve Donanım servis ekibimizden istediğiniz an faydalanabilirsiniz.

Sizlerede faydalı ve verimli bir çalışma sağlayabilmek dileği ile Asena Bilgisayar olarak saygılarımızı sunarız.

Saygılarımızla,